AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 - Zvedací zařízení oken od 11/2004 do 6/2008, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, ALZ, kombi
| Počet dveří | 4/5 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | L000073 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,951 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 175443 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| Kód barvy | 5PR |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,779 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850851 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,89 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850850 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0325262 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0325261 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0325264 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0325263 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 350103970000 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost