VW VENTO (1H2) 1.9 D - Zvedací zařízení oken od 11/1991 do 9/1998, 1896 ccm, 48 kW, 65 hp, 1Y, limuzína
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,63 kg |
| druh provozu | manuální |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 14724 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,63 kg |
| druh provozu | manuální |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 14722 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 15378 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 15376 |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,487 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | V10-6142 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,388 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | V10-6141 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | manuální |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez elektrického stahování oken |
| párová čísla výrobku | 103 157 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost
| Počet dveří | 2/4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 107 389 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| Počet dveří | 2/4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 107 387 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 108 673 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 108 672 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| druh provozu | manuální (ručně ovládaný) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 00SKV032 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,75 kg |
| druh provozu | manuální (ručně ovládaný) |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 00SKV031 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 00SKV613 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost