MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 1.8 (201.018) - Zvedací zařízení oken od 4/1990 do 8/1993, 1797 ccm, 80 kW, 109 hp, M 102.910, limuzína
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 3024261 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | manuální |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F655544 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | F655544 |
| montovaná strana | levá přední |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 350103201000 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 350103348000 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 350103347000 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F389315 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 5 |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| párová čísla výrobku | 23321 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A 522463, F 655543 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| párová čísla výrobku | 014 082 0024 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A 522463, F 655543 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| párová čísla výrobku | 014 082 0023 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F389315 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 5 |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| párová čísla výrobku | 10 92 3321 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F389315 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Počet koncovek | 5 |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| párová čísla výrobku | 10 92 3316 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | **********F655544 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Počet koncovek | 5 |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| párová čísla výrobku | 99 91 8308 |
Dostupnost