AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Ruční/nožní pákový systém od 3/2015 do 10/2018, 1968 ccm, 88 kW, 120 hp, CUVD, DFTC, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30929 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30929 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | pro 7mi stupňovou automatickou převodovku |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rekuperací brzdové energie |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30929 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
| Typ převodovky | Dvouspojková 7-ti stupňová převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30929 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost