AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI - Ruční/nožní pákový systém od 5/2003 do 5/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BKC, BLS, BXE, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
| Přepínací funkce | se zadním stíráním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17026 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Hmotnost [kg] | 0,167 kg |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*7*250000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*7*250000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| Délka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*7*250000 |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 6 |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8P-7-250 000 |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez zadního stěrače |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s MFD |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 17 pólová |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17026 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Hmotnost [kg] | 0,167 kg |
| Barva | černá |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s regulací rychlosti jízdy |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*7*250000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez palubního počítače |
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | ******8P*7*250000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
| Přepínací funkce | se světelnou houkačkou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20823 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8P-7-250 000 |
| Hmotnost [kg] | 0,1105 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Přepínací funkce | s CC |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost