BMW 5 Touring (E61) 525 d - Ruční/nožní pákový systém od 3/2004 do 3/2007, 2497 ccm, 130 kW, 177 hp, M57 D25 (256D2), kombi
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s vytáp.volantu |
| Modelový rok od | 2006 |
| Modelový rok do | 2007 |
Dostupnost
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí parkovacích světel |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2004 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,51 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost