FORD TRANSIT TOURNEO autobus 2.2 TDCi - Ruční/nožní pákový systém od 10/2007 do 8/2014, 2198 ccm, 103 kW, 140 hp, PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC, autobus
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 2 112 718 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 11 pólová |
|---|---|
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
|---|---|
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí dálkových světel |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s houkačkou |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Přepínací funkce | bez funkce palubního počítače |
| Přepínací funkce | s přepínačem světel |
| Přepínací funkce | s ukazatelem směru (blinkr) |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26467 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26467 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2012 |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
Dostupnost