TOYOTA VERSO (_R2_) 1.6 D4-D (WAR20_) - Senzory od 11/2013 do 8/2018, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, 1WW, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Celková délka [mm] | 1080 mm |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31327 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADT37159 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 100 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 1084 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| párová čísla výrobku | J5912063 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| párová čísla výrobku | J5902063 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 980 mm |
| párová čísla výrobku | 0900556 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| párová čísla výrobku | 0900143 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 29 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 1060 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 28,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1115 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1115 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 294539 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 294538 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1035 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 06-S646 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1035 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 06-S645 |
Dostupnost