SKODA SUPERB III kombi (3V5) 2.0 TSI 4x4 - Senzory od 3/2015, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CJXA, DNFE, kombi
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0042 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0041 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0053 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0052 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2015 |
| Konstrukční rok do | 07/2015 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0021 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 41072 |
| Rok výroby od | 06/2021 |
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | GBS1006 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2516 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2515 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 41072 |
| Rok výroby od | 06/2021 |
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 41072 |
| Rok výroby od | 06/2021 |
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2021 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2021 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2021 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
| Omezení výrobce | HELLA |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2020 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
| Typ vozidla | Superb Scout |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 66 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost