SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI 4Drive - Senzory od 6/2016, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZEA, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | bajonet |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá/šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23814 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0022 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3814 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29307 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29307 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29307 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29307 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Tvar | kulatý |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s lepicí fólií |
| Zasklení | s dešťovým senzorem |
| Zasklení | se senzorem vlhkosti |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost