FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXN1B, 263ZXN1B, 263ZXV1B, 263WXV1B,... - Senzory od 2/2016 do 12/2023, 1598 ccm, 88 kW, 120 hp, 463 46 020, 552 80 444, 940 C1.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 31014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 775 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36120 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 838 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Celková délka [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31515 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 610 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Celková délka [mm] | 38 mm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31516 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 520 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1960 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 846 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 730 mm |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s řízením jízdní dynamiky (VDC) |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 830 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 27,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 581 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 38,2 mm |
Dostupnost