FORD KA+ III limuzína (TK, FK) 1.2 (TK) - Senzory od 6/2016, 1196 ccm, 63 kW, 85 hp, YSKD, YSKE, limuzína
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 590 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8T1T14K733MCA |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 635 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V512C204BA/B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 702 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 581 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 675 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 744 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 675 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33259 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Množství | 2 |
| pro OE číslo | 1 319 158 |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| armatura [mm] | 24,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro vačkovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo produkce | K8804647 |
Dostupnost