VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.8 - Senzory od 10/2000 do 5/2005, 2771 ccm, 140 kW, 190 hp, BBG, limuzína
| pro OE číslo | 8Z0 820 535 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1120 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-Y-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 985 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1025 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17913 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | pro obrněná vozidla |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1040 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez ukazatele opotřebení brzdového obložení |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1031 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (automatické) |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1085 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17913 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | pro obrněná vozidla |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1040 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17913 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | pro obrněná vozidla |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1040 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B-Y-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 985 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 3B..1..400 000 |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3B..1..400 001 |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ovladačem pro autom. LWR |
| Celková délka [mm] | 1151 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost