CITROËN SAXO Hatchback van (S3_) 1.5 D - Senzory od 7/2001 do 6/2003, 1527 ccm, 43 kW, 58 hp, VJZ (TUD5), Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| armatura [mm] | 41,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 743 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 29,9 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 715 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Celková délka [mm] | 810 mm |
| Délka kabelu [mm] | 687 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30395 |
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 479 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 707 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost