SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 - Senzory od 4/1999 do 5/2007, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, AEG, APK, AQY, AZH, AZJ, kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-134200 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 919 379 A |
| pro OE číslo | 1J0919379A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660002 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16031 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-X-228001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 927 803 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 7.14059.34.0 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1UW134200 |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1UX134201 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost