VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion - Senzory od 12/1998 do 10/2000, 2324 ccm, 110 kW, 150 hp, AGZ, Šikmá zadní část
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 226 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0927804 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Odpor [ohm] | 1100 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0927803 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Odpor [ohm] | 1100 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost