SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.5 TSI 4Drive - Senzory od 7/2018, 1498 ccm, 110 kW, 150 hp, DADA, DPCA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0022 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34881 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34881 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34881 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34881 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30146 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30145 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost