AUDI Q2 (GAB, GAG) 35 TDI - Senzory od 9/2016, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, DFGA, DTTC, SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2021 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Typ snímače | aktivní senzor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Náprava | Víceprvková náprava (Multi-link) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8Z0 820 535 B |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Náprava | pevný hřídel |
|---|---|
| Množství | 2 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33895 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2020 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 294717 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 294722 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 27,7 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S146 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S145 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 37,9 mm |
Dostupnost