SKODA SCALA (NW1) 1.0 TSI - Senzory od 2/2019, 999 ccm, 70 kW, 95 hp, DKLA, DLAC, DUSB, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Celková délka [mm] | 50 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 32061 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Celková délka [mm] | 50 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 32060 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Způsob montáže | spojený klipsy |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| číslo dílu | G17 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Plast |
| Materiál pláště | Polyamid 6.6 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 52339 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2020 |
| Konstrukční rok do | 07/2020 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost