VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI - Senzory od 11/2018 do 3/2024, 1984 ccm, 140 kW, 190 hp, CZPB, DKZA, DNNA, DRFA, DUNA, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23816 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23814 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32862 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 30 93 2862 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3816 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 36585 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3814 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44690 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2021 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44690 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2021 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 44690 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2518 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost