VW T-ROC (A11, D11) 2.0 TDI 4motion - Senzory od 7/2019 do 6/2021, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | bajonet |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá/šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23814 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32862 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0022 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Náprava | Čtyřramenná náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0021 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 30 93 2862 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3814 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32468 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32468 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32468 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 62 mm |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2514 |
Dostupnost