TOYOTA VERSO VAN (_R2_) D4d (AUR21) - Senzory od 4/2009 do 8/2018, 2231 ccm, 130 kW, 177 hp, 2AD-FHV, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,109 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| délka 1 [mm] | 485 mm |
| Délka 2 [mm] | 520 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 100 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 104 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 09001549 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 09001548 |
Dostupnost