VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR6 - Senzory od 4/2000 do 4/2003, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AMV, AXK, autobus
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 511 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | Transporter |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 510 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701927807F |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Odpor [ohm] | 1700 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 26041 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******70*3*250000 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| montovaná strana | přední osa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Celková délka [mm] | 748 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15128 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,099 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-T-199000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1230 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 15 palec |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 15 palec |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-T-200 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost