SKODA FABIA III Praktik (NJ5) 1.4 TDI - Senzory od 5/2015 do 12/2022, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, CUSA, karoserie/kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2021 |
| Konstrukční rok do | 01/2021 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23814 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3816 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,011 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3814 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 21 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost