SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI - Senzory od 7/2018, 1968 ccm, 85 kW, 116 hp, DFGC, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30146 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30145 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Celková délka [mm] | 70 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31392 |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2021 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Celková délka [mm] | 60 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 32315 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost