SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V - Senzory od 8/2000 do 12/2010, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AXP, BCA, kombi
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-134200 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-134200 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0 919 379 A |
| pro OE číslo | 1J0919379A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7H0927804 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Výška [mm] | 27,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Barva | černá |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 27,9 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| párová čísla výrobku | 0900884 |
| párová čísla výrobku | 23824 |
| párová čísla výrobku | 30017 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3824 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660002 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-X-228001 |
|---|---|
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 37 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 927 803 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 7.14059.34.0 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2004 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1UX134201 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost