MERCEDES-BENZ CLK (C209) CLK 270 CDI (209.316) - Senzory od 10/2002 do 5/2009, 2685 ccm, 125 kW, 170 hp, OM 612.962, OM 612.967, kupé
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1190 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | zasunutý |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2005 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Teves |
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 648 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | GBS1910 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | GBS1909 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 565 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1115 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1190 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost