VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI - Senzory od 2/2002 do 7/2006, 1390 ccm, 63 kW, 86 hp, AXU, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 9N-3Y107 458 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 9N-3Y022 180 |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 9N-2-000 001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| pro výrobce převodovky řízení | KOJO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 61 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927804B |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0927807B |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost