SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V - Senzory od 2/2002 do 12/2007, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, BBY, BKY, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-2-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0049 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-2-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0053 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-2-000 001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 100 899 0052 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30016 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Celková délka [mm] | 68 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30015 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s manuální převodovkou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-2-000 001 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| pro výrobce převodovky řízení | KOJO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6L-6-124 888 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6L-6-124 887 |
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 70660007 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost