BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li - Senzory od 1/2003 do 8/2008, 5972 ccm, 327 kW, 445 hp, N73 B60 A, N73 B60 B, limuzína
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| montovaná strana | přední osa |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 780 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | bílá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 720 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Barva | modrá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nás.spojkou |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 920 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| nikoli pro typ vozidla | E67 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka kabelu [mm] | 920 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21152 |
|---|---|
| Délka [mm] | 66 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Kód motoru | N73B60B |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | N73B60B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka kabelu [mm] | 715 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 830 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 890 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1030 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost