TOYOTA YARIS (_P1_) 1.0 (SCP10_, SCP10R) - Senzory od 3/2003 do 9/2005, 998 ccm, 48 kW, 65 hp, 1SZ-FE, Šikmá zadní část
| Číslo podvozku (VIN) od | VNK#### |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Celková délka [mm] | 940 mm |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30499 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Celková délka [mm] | 47 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 32139 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 901 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Barva | černá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5912055 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| párová čísla výrobku | J5902055 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| verze | IAM |
| párová čísla výrobku | 09001137 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| verze | IAM |
| párová čísla výrobku | 09001136 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | KOYO |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900329 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900328 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| armatura [mm] | 20,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 915 mm |
| armatura [mm] | 20,9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Omezení výrobce | NSK |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 955 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | wire only |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8530 13249 |
Dostupnost