HONDA ACCORD V kupé (CD) 2.0 (CD9) - Senzory od 9/1993 do 12/1997, 1997 ccm, 100 kW, 136 hp, F20B3, kupé
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,366 kg |
| párová čísla výrobku | ADH27119C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 78410 SV4 003 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 78410 SV4 003 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1.25 |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Číslo technické informace | Circuit N.O./N.C. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 78410 SV4 003 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 965 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 25 mm |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | sealing ring |
| Pracovní teplota od [°C] | 50 °C |
| Pracovní teplota do [°C] | 100 °C |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 6Q0 927 803 B |
| pro OE číslo | 6Q0927803B |
| pro OE číslo | WHT003861 |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | přední osa |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 21 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,0155 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,100 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Celková délka [mm] | 62 mm |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| pro číslo výrobku | 411140062 |
| pro číslo výrobku | 84.555A2 |
| pro číslo výrobku | 90056 |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 21 mm |
| armatura [mm] | 24 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324062 |
| párová čísla výrobku | 0900075 |
| párová čísla výrobku | 150042310 |
| párová čísla výrobku | 30014 |
| párová čísla výrobku | 70660008 |
| párová čísla výrobku | 9B1009 |
| párová čísla výrobku | TX 51-64 |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost