SUZUKI IGNIS II (MH) 1.3 (RM413) - Senzory od 9/2003, 1328 ccm, 69 kW, 94 hp, M13A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900871 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900870 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900873 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 0900872 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 18 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 295210 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 295209 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| párová čísla výrobku | 295219 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost