TOYOTA COROLLA limuzína (_E12_) 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) - Senzory od 1/2002 do 12/2006, 1995 ccm, 66 kW, 90 hp, 1CD-FTV, limuzína
| Číslo podvozku (VIN) | SB1 |
|---|---|
| pro OE číslo | 89544-02010 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | JT |
|---|---|
| pro OE číslo | 89544-32030 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1030 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 940 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 939 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1005 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1005 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SB1 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADT37137 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | SB1 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,077 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADT37136 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 980 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2004 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2004 |
| Kód motoru | 1CDFTV-DCR |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 84 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 82 mm |
| Výška [mm] | 36 mm |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 1081 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost