RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport - Senzory od 1/2004 do 4/2005, 1998 ccm, 132 kW, 179 hp, F4R 738, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Celková délka [mm] | 1670 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1582 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30388 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30390 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30573 |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 557 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 495 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19676 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 542 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19676 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 542 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Barva | bílá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Množství | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 438 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,080 kg |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 792 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Celková délka [mm] | 870 mm |
| Délka kabelu [mm] | 761 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30408 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost