OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) - Senzory od 7/2005 do 12/2010, 1910 ccm, 74 kW, 100 hp, Z 19 DTL, velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| pro číslo výrobce | 6PX 012 684-041 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | nástavba |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2010 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 220 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Packard Metri-Pack |
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1236284 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9152245 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18671 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost
| Délka [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost