KIA MAGENTIS II (MG) 2.0 CRDi - Senzory od 4/2006 do 12/2010, 1991 ccm, 103 kW, 140 hp, D4EA, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Celková délka [mm] | 1430 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1380 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31557 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001024 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001023 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001026 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 09001025 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18131 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18131 |
|---|---|
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18131 |
|---|---|
| montovaná strana | vstup |
| Volitelné | Ano |
| pro OE číslo | 42620-39200 |
| Výška [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18131 |
|---|---|
| Kód motoru | D4EA |
| pro OE číslo | 4363024800 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost