OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) - Senzory od 1/2006 do 12/2010, 1998 ccm, 177 kW, 241 hp, Z 20 LEH, velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| pro číslo výrobce | 6PX 012 684-041 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Packard Metri-Pack |
| Odpor [ohm] | 5000 Ohm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Rozsah teploty do [°C] | 250 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1236284 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9152245 |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19201 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s kontrolním systémem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | OE |
Dostupnost
| Délka [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 87 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | bílá |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 1236284 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9152245 |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost