HYUNDAI H-1 / STAREX autobus (A1) 2.5 CRDi 4WD - Senzory od 12/2002 do 4/2004, 2497 ccm, 103 kW, 140 hp, D4CB, autobus
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| párová čísla výrobku | EX956204A455 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| párová čísla výrobku | EX956204A450 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | MBA010457 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 06SKV459 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 06SKV458 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost