FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi - Senzory od 8/2006 do 12/2013, 1753 ccm, 81 kW, 110 hp, RWPA, RWPB, RWPC, RWPD, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| armatura [mm] | 26 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| převodovka typ | TMTX75 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Délka kabelu [mm] | 315 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 315 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| verze | IAM |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25793 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 24,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2012 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 14 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 595 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 625 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25793 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25793 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost