CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 BiFuel - Senzory od 7/2000 do 6/2003, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 515 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| armatura [mm] | 41,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 743 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 29,9 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 479 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 08028 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
| Délka kabelu [mm] | 665 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ snímače | induktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 560 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost