CITROËN ZX (N2) 1.9 i - Senzory od 3/1991 do 6/1997, 1905 ccm, 88 kW, 120 hp, DKZ (XU9JA), Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 06/1995 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 6778 |
| montovaná strana | nástavba |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 70660527 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 557 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| Délka kabelu [mm] | 790 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 785 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 510 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka kabelu [mm] | 705 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost