HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Senzory od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Celková délka [mm] | 590 mm |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 31771 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Svorka | Rosso / Red |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Svorka | Rosso / Red |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADBP710088 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,052 kg |
| Délka kabelu [mm] | 495 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | ADBP710100 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Barva | oranžová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Barva | oranžová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Barva | oranžová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Barva | oranžová |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 730 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 740 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| pro OE číslo | 57470-SXS-003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 495 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 57455-SWA-003 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 57450-SWA-003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 780 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 57475-SWA-003 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 497 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 57470-SWA-003 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 493 mm |
Dostupnost