MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 280 4-matic (204.081) - Senzory od 7/2007 do 1/2014, 2996 ccm, 170 kW, 231 hp, M 272.948, limuzína
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS Plus |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Délka kabelu [mm] | 816 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1035 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1035 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 818 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 945 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Celková délka [mm] | 712 mm |
| Délka kabelu [mm] | 632 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30404 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Celková délka [mm] | 1065 mm |
| Délka kabelu [mm] | 985 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30405 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Celková délka [mm] | 822 mm |
| Délka kabelu [mm] | 752 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| párová čísla výrobku | 30406 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 007 542 1318 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 825 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 633 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Délka kabelu [m] | 0,64 m |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 714 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 733 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1035 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | zasunutý |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 985 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Délka kabelu [m] | 0,97 m |
Dostupnost