PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi - Senzory od 6/2007 do 12/2012, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HV (DV6TED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU), 9HX (DV6ATED4), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1033 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | modrá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 1075 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45594 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 13264 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 785 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35776 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35776 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 763 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35776 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 1052 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35776 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 763 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2011 |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 45594 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 13265 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 785 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2009 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4545J8 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35775 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Délka kabelu [mm] | 694 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka kabelu [mm] | 1032 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 747 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2009 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 11921 |
| pro organizační číslo do | 13264 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost