VW PASSAT B5.5 (3B3) 1.8 T 4motion - Senzory od 11/2003 do 5/2005, 1781 ccm, 125 kW, 170 hp, AWM, limuzína
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 960 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| rozdělovač | 3 násobek |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Délka kabelu [mm] | 1120 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 965 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Speciální vozidlo | pro zvláštní vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka kabelu [mm] | 975 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| rozdělovač | 3 násobek |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro zvláštní vozidla |
| Délka [mm] | 1025 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů |
| Délka [mm] | 1110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,161 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Speciální vozidlo | pro zvláštní vozidla |
| Délka [mm] | 1040 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,129 kg |
| Typ snímače | pasivní senzor |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou převodovkou |
| Odpor [ohm] | 1000 Ohm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
| Délka kabelu [m] | 1,05 m |
Dostupnost