SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.4 16V - Senzory od 10/2006 do 6/2013, 1390 ccm, 63 kW, 86 hp, BXW, CGGB, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0927807 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0927808 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7H0927804 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 23808 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23824 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23822 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,7 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S064 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,9 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S058 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 10 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32 92 3808 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3822 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23136 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23136 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23136 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23136 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2518 |
Dostupnost