VW SCIROCCO III (137, 138) 1.4 TSI - Senzory od 8/2008 do 11/2017, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, CMSB, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 20606 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 23822 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| armatura [mm] | 39,7 mm |
| párová čísla výrobku | 06-S064 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| párová čísla výrobku | 114 800 0042 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 73 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 30 10 3106 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20606 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 32 92 3808 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20606 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3824 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20606 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 32 92 3822 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25468 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25468 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25468 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25468 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25468 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s parkovacím asistentem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez systému parkovacího asistenta |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| párová čísla výrobku | GBS2518 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s asistentem proti mrtvému úhlu |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Celková délka [mm] | 77 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Celková délka [mm] | 66 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost