RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 1.9 D (B/CB0J) - Senzory od 2/2000 do 5/2001, 1870 ccm, 48 kW, 65 hp, F8Q 630, F8Q 632, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 761 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1638 mm |
| Typ snímače | pasivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Průměr v mm | 130 mm |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| Kód motoru | F8Q 662 |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| Kód motoru | F8Q 662 |
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 490 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 150 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| Kód motoru | F8Q 662 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| Kód motoru | F8Q 662 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ASR |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17431 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Délka kabelu [mm] | 88 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost