BMW 3 kupé (E92) 320 d xDrive - Senzory od 9/2008 do 2/2010, 1995 ccm, 130 kW, 177 hp, N47 D20 C, kupé
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| verze | IBS Minus |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 624 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 960 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 41,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aktivním řízením |
| Délka kabelu [mm] | 878 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 890 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Délka [mm] | 954 mm |
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s aktivním řízením |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
Dostupnost
| Kód motoru | N47 D20 A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,458 kg |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ snímače | pákový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| montovaná strana | startovací baterie |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 280 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1010 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Délka kabelu [mm] | 955 mm |
| Typ snímače | aktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| počet zubů, ABS kroužek | 48 |
| Délka kabelu [mm] | 870 mm |
| Typ snímače | induktivní senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet koncovek | 2 |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 940 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka kabelu [mm] | 940 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
Dostupnost